Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE vagy kodolányi a jobb?

BGE vagy kodolányi a jobb?

Figyelt kérdés

ott tanulók véleményét várom elsősorban, nem a szóbeszédet. az lenne a legjobb ha közben ismerne egy olyan embert, aki a másikon van! :)


elmentem a metropolitan és a kodolányi nyílt napjára, a met-et egy adag fosnak találtam, a kodolámyi viszont nagyon tetszett, DE zavar hogy nincs nagy neve, és a férőhely is kevesebb tehát ebből logikusan fakad hogy nehezebb bejutni. nem?

hiába 280 a határ költségtérítésesre, 350 körül volt tavaly is (turizmuson, ide akarok) a pont amitől felvettek embereket.

azt viszont olvastam hogy a BGE-n kb 10x annyi a kapacitás,

alacsonyabb lehet akkor a pont?

és tényleg jobb iskola amiért jobb a neve? (a volt bkf-nél (met) bebizonyosodott hogy nem így van csak azért kérdezem...)

a BGE-n viszont nem voltam nyílt napon, már nem is lesz, két hetem van a jelentkezés beadásáig és annyira nem szeretnék látatlanul jelentkezni valahova! :(

de ha meggyőztök akkor felmegyek, megnézem a sulit kívülről legalább :D

csak mondjatok érveket



2016. febr. 2. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem, ha a kodolányi meggyőzött, akkor válaszd azt. én oda jártam gazdász és kommunikáció képzésre is és nem bántam meg.

az irányszámtól és a ponthatártól nem kell félned, mert csak azért olyan magas, mert a felvettek közül a legalacsonyabb pontszámmal bekerülőét írják ki. Ha 280 pont felett vagy sztem nem kell félned a bekerüléstől. Hajrá :)

2016. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem BGE. Gazdálkodási szakoknál nagyon nézik hogy hol végeztél. Sok helyen odaírják hogy csak a BCE/BGE/BME hármasból várnak jelentkezőket. Amúgy több közeli barátom tanul turizmuson BGE-n, és nagyon szeretik :) Ez a szak ott a legjobb az országban.
2016. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!