Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun hiba miatt sikertelen...

Neptun hiba miatt sikertelen tárgyfelvételnek mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés

Mióta tart a tárgyfelvételi időszak senki nem tud egy tárgyat se felvenni és vizsgákra se lehet jelentkezni. Elvileg folyamatban van a hiba elhárítása, de jövőhéten már iskola van.

Ilyenkor mi lesz? Amíg nem működik, addig hagyományos módon lesz a jelenléti meg ilyenek és meghosszabbítják a felvételi időszakot?


Neptunnal még nincs tapasztalatom, mert eddig ETR-t használtunk és elsőéves vagyok. ETR-rel meg nem volt ilyen gond.


2016. febr. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

PTE? Melyik kar? (Nekünk működött a tárgyfelvétel. ÁJK és ÁOK)

Írtatok már a TO-nak?

2016. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ETK... rengetegen írtak a neptunnak is és a to-nak is és még mindig semmi.
2016. febr. 4. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha senki/sokan nem tudjátok felvenni, akkor biztos, hogy kitolják majd a tárgyfelvételt, miután megoldódott a probléma.

De amúgy egy nagy sz.ar a rendszer, az ETR sokkal átláthatóbb volt.

Remélem gyorsan megoldják!

2016. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele, de megnyugtató, hogy effektíve nem lesz ebből gond, hogy nem kezdhetjük meg a félévet meg ilyenek.
2016. febr. 4. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából tök mindegy, hogy Neptun vagy ETR, mert ha olyan emberekre van bízva, akik totálisan nem értenek hozzá/szarnak az egészre, akkor mindkettővel gondok lesznek.


Ez egyébként minősíti a felsőoktatási intézményt is, mert ha ilyen egyszerű dolgokat nem tudnak megoldani, akkor milyen lehet a szakmai színvonal? (De még ha az jó is, akkor is nevetséges, hogy a tanulmányi adminisztráción buknak el.) Nagy neves egyetemeken és főiskolákon találkoztam olyan adminisztrációs problémákkal, hogy elképesztő, el sem hiszem, hogy felsőoktatási intézménynek merik nevezni magukat.

2016. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!