Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 236 ponttal mennyi esélyem...

236 ponttal mennyi esélyem van a Madách Imre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

83 pontos lett az írásbelim, illetve 70-ből 70 pontot viszek a jegyeimmel. Ahogy hallom, mindenkinek rosszul sikerült az írásbelije, én a sajátommal meg vagyok elégedve. Annyi a baj,hogy mivel nagyon izgulós vagyok,félek,hogy elrontom a szóbelimet. Másodiknak a Szent Lászlót, utána a Kölcseyit és a Berzsenyit jelöltem meg. Szerintetek mennyi esélyem van?

Illetve ha ezek közül valamelyik iskolába jártok, mondanátok véleményt az iskoláról,közösségről, tippeket a szóbelihez és egyáltalán bármi segítséget? Nagyon megköszönném :)



2016. febr. 7. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egeszen biztos, hogy behivnak mindegyikbe:) en is nyolcadikos vagyok, szoval csak azt tudom amit olvastam, de mindegyik iskola eros nyelvoktatas szempontjabol es nyilt napokbol itelve a kozosseg is nagyon jo :) Sok sikert a szobelihez, biztos vagyok benne, hogy a tanarok tudni fogjak, hogy izgulsz, kedvesek es segitokeszek lesznek! Ha rendesen felkeszulsz nem lesz problema :)
2016. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is sok sikert :)
2016. febr. 7. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Húha, jó sok pontod lett, gratulálok :) Mindenképpen be fognak hívni az összes iskolába szóbelizni :)

A tiedhez képest tényleg sok mindenkinek rosszul sikerült az írásbelije, bár még nem jöttek ki az országos átlagok. A tavalyi elég erős év volt, nem tudom, mennyire fognak idén változni a ponthatárok. Ha izgulósan, 83 pontos központit írtál, biztos a szóbelivel sem lesz gond, ne izgulj! :)


Madách tényleg nyelvoktatásban a legerősebb, elég humán orientációs iskola, jó sok lány jár ebbe a suliba. Sok szakkör, program van, a közösségben vannak klikkek, de mindenki meg tudja találni a klikkjét, ha nem antiszoc :)

Egyébként a Berzsenyibe járok, szóval ha van kérdésed a suliról, nyugodtan írj :) Jók a tanárok, színvonalas az oktatás, itt is van pár program, jó suli. Én nagyon szeretek ide járni. A közösség szerintem tényleg jobb, mint más iskolákban, már azért érdemes ide járni. A gólyatábor tematikus, nekünk Mulan volt tavaly.

Szent Lászlóról is úgy tudom, jó a közössége, erős a nyelvekben, olaszban főleg. Az első nyelvet mindenképpen megtanulod, a másodikat úgy tudom, kevésbé.

Kölcseyről is nagyon jó véleménnyel vagyok, szintén inkább humánosabb, "lányosabb" suli, nyelvben erős, de ajánlom ezt is. Itt is elég jó a közösség tudtommal, néhány program itt is van.


Ha gondolod, leírom a szóbelis tapasztalataimat is :) Sok sikert4!

2016. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én úgy vagyok madáchos h 82 pontos lett az írásbelim, szóval ne aggódj... a szóbelire sem kell ráizgulni csak megnézik nem vagy e GYP-s és h vannak e saját gondolataid, tudsz e beszélni járni lélegezni nem vagy e robot vagy idióta!!

hajrá :))

2016. febr. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget minden válaszolónak :) Második, ha nen baj majd privátban írok! :) Mégegyszer nagyon köszönöm, most már nyugodtabb vagyok!
2016. febr. 9. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan! :) (ha még nem írtál)
2016. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!