Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -osok! Melyik budapesti...

8. -osok! Melyik budapesti sulikat jelölitek meg? Illetve, milyen sorrendben? Féltek a szóbelitől?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy valaki megjelöli e ugyanazokat a sulikat, mint én, és hogy milyen sorrendben. Féltek a szóbelitől?

2016. febr. 10. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vörösmartyt jelöltem meg elsőnek :) és attól a szóbelitől pont nem félek, inkább más sulikban az angol szóbeliktől...
2016. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 melilem ***** válasza:
Én az Újbudai József Attila Gimnáziumot. Jelenleg attól félek, hogy nem hívnak be szóbelizni:)
2016. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Madách Imrét jelölöm elsőnek és nagyon félek a szóbelitől :( Te?
2016. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne féljetek a szóbelitől, minden menni fog :) A tanárok is tudják, hogy stresszes ez az időszak, szinte sehol sem (csak a top 10 suliban, ahol nagyon számít, hogy kit válogatnak ki) szívatnak meg :)

Sok sikert mindenkinek!

Ha tanácstalanok vagytok, nem tudjátok mire számíthattok a szóbelin, nyugodtan írjatok, tudom kb., hogy hol, milyen szóbeli lesz.

2016. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eredetileg Madáchos akartam lenni, de elutasítottak már a jegyeim alapján ( 1 pont kellett volna a minimumhoz)

Alapból jó sulinak tartom, de nem értem, hogy miért nem szóbeli után döntenek. Mivel megyek nyelvvizsgázni (középfok) és mivel a suli ahova jelenleg járok az erős sulik közé tartozik, alapból normális, hogy egy gyengébb szinvonalú suliból több vitt pontot lehet vinni. Viszont én aki ugye jó angolból (nem vagyok egosita, van hova fejlődnöm) nem mehet angol szóbelire, mert lecsúszott 1 ponttal. Szóval végül a Madáchot meg se jelöltem.

Maradt a Széchenyi, a Vörösmarty, a Kossuth, a Batthyany, a Kölcsey, és a Jedlik.

2016. febr. 11. 16:11
 6/11 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak ment a zöld pacsi, köszi a bíztatást :)
2016. febr. 11. 16:12
 7/11 anonim válasza:

1.:Veres Pálné

2.:Berzsenyi

3.:Leövey

4.:Lónyay

Van,ahol félek a szóbelitől.De van,ahol nem.

2016. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Károlyi Mihály Spanyol Kéttan

2. Kölcsey

3. Könyves

4. Babits

A szóbeliktől meg eléggé parázok:/

2016. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Én madáchos vagyok, és hidd el, hogy itt az osztályomban mindannyian erős általánosokból jövünk, tavaly felvételiztünk. Én is erős helyre jártam, mégis elértem a minimumot. Nem véletlenül van minimum ponthatár, és hidd el van tapasztalatuk a felvételiztetésben, tudják pontosan, hogy aki nem éri el a minimumot az nem ide való. Minden suliban el lehet érni, kifejezetten alacsony a minimumponthatár :). Nem támadásból, csak tájékoztató jelleggel! Sok sikert a nyelvvizsgádhoz és a felvételidhez! :)

2016. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kölcsey francia, ökológiai szemléletű

II. Rákóczi nyelvi

Színyei emelt német-francia

Szóbeli mennyire nehéz ezekben a sulikban ?

2016. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!