Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi pontokkal mennyi...

Az alábbi pontokkal mennyi esélyem van arra, hogy felvegyenek a Vörösmartyba, vagy a Széchenyibe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rossz napom volt a központi napján, és a matekomat nagyon elszúrtam, így lett összesen 51 pontom. A Széchenyi, valamint a Vörösmarty is az elsők között van. Az átlagom múltévben 4,4 most 4,3 volt. Szerintetek van esélyem ilyen átlaggal, és pontszámmmal az előbb már említett gimiknél?

Tudom a pontszámom nem arra utal, hogy valami zseni lennék, nemnis tartom magamat annak, de a valódi tudásomat annyira nem tükrözi szerintem.

Média tagozatra jelentkezek, mindkettő sulinál. Van gyakorlatom benne, nagyon sokat fotózok, vágok stb. Így szóbelire vinném a fotóimat, meg a videóimat, meg persze az okleveleimet, amiket az elmúlt években szereztem.

Valamint a biosz tagozatokat is megjelölöm a fent említett sulikból. Oda ha viszek budapesti tt. versenyről oklevelet (4. lettem) az mennyire számít plusz pontnak?


Előre köszönöm a válaszokat



2016. febr. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörösmartyba nem igazán hiszem :( Ha jól emlékszem, 100 pont minimumot mondtak a nyílt napon. Csak ha kitűnő lennél max...
2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 melilem ***** válasza:
80%
Szerintem a Széchenyibe jó esélyekkel indulsz!:)
2016. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Vörösmartyt én sem gondolnám, hogy behívnak, de még van remény, szóval ha mégis, akkor nagyon készülj, mert max. pontossal még bekerülhetsz :)

A Széchenyit biztosra mondanám.

2016. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anycha válasza:
En is a VMGbe jelentkeztem,szinten médiára!Szóval lehet osztálytársak leszunk!!
2016. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!