Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most két motivációs levelet...

Most két motivációs levelet írjak, vagy mi? -továbbtanulás

Figyelt kérdés
Tanárira (is) jelentkeztem, de két különböző történelmes szakra, két egyetemen. Most akkor mit csináljak? Elég egyet írnom, és mondjuk az intézmények meg a szakneveket kicserélni, vagy írjak két különbözőt ?

2016. febr. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy elég. Azt küldd el mindenhová.
2016. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kinek címezzem? Mert amit kaptam mintát azon meg volt nevezve az intézmény és a szak is egyaránt. Szal én ezt most nem értem :D le lehet oltani.
2016. febr. 11. 15:45
 3/5 Crisopher ***** válasza:
Hát értelemszerűen kicseréled az intézmény, meg ha kell a szak nevét, és annak az intézménynek címzed, ahová elküldöd.
2016. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, elég egy. :) Rájöttem.
2016. febr. 11. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én is tanárira jelentkeztem és én úgy címeztem hogy Tisztelt Bizottság! :D az jó mindenhova :) a címeket meg egyértelműen kicseréled
2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!