Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu -n a hitelesítés...

A felvi.hu -n a hitelesítés után is vihetek be adatokat, ugye?

Figyelt kérdés
Még nem érkezett meg a nyelvvizsga bizonyítványom, úgyhogy nem is tudom felvenni adatként. Ez a hitelesítés után is elérhető, ugye?
2016. febr. 12. 11:45
 1/5 lio77 ***** válasza:
A határidőig annyiszor módosíthatsz rajta,ameddig akarsz,csak utána mindig újra hitelesíteni kell. Illetve majd lesz egy hiánypótlási időszak júliusban talán.
2016. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lio77 ***** válasza:
*amennyiszer,bocsi :D
2016. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszban írják, a hitelesítés után még lehet módosítani, de ez esetben új hitelesítő lapot kell beküldeni.

A február 15-ös határidő után már nem tudsz módosítani semmit. Az e-felvételi felület június vége környékén újra megnyílik, ekkor még tölthető fel dokumentumok, néhány adat módosítható. Ha így július 12-ig feltöltöd a nyelvvizsgát, akkor megkapod rá a pluszpontot.

2016. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lio77 ***** válasza:
Annyit még a sorrendmódosításról esetleg(tudom,nem említetted,de leírom),hogy a hiánypótlási időszak alatt majd csak egyszer tudod módosítani a sorrendet,törölni is tudsz a megjelölt szakokból,de hozzáadni már nem adhatsz újat,tehát most kell megjelölni mindent,ami tervben van.
2016. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tisztában vagyok a jelentkezéssel, csak az nem volt világos, hogy ha most nem viszem be adatként, hogy van nyelvvizsgám (hiszen a bizonyítvány számát nem tudom), később megtehetem-e ezt a lépést, vagy csak hagyjam üresen azt a részt, ahova az anyakönyvi szám, meg a bizonyítvány száma jön. Ez utóbbit nem engedte, úgyhogy gyanítom, később is fel lehet venni új nyelvvizsgát. A dokumentum-pótlása és a sorrendmódosítás is világos. Azért köszi, hogy ennyien válaszoltatok! :)

2016. febr. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!