Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola szerintettek a...

Máté20001028 kérdése:

Milyen iskola szerintettek a Ciszteri Rend Nagy Lajos Gimnázium pécsen, és milyen a környezet?

Figyelt kérdés
Biologi és kémiára szeretnék majd menni.

#gimnázium #CiszteriRend Nagy Lajos Gimnázium
2016. febr. 12. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Pécsett az egyik, ha nem a legjobb.

Ide jártam, 2015-ben érettségiztem, biosz-kémia tagozaton. ha gondolod, szívesen válaszolok a konkrét kérdéseidre is.


A környezet.. Az iskola jó helyen van, a város szívében, szóval ezzel nincs baj. Ki lehet fogni nagyon rossz osztályközösséget, pl az enyém az volt, de más évfolyamok jók. Mondjuk arra készülj el, hogy a C-seket kinézik 9, 10.-ben a többiek :)))

2016. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben én biológia és kémiára szeretnék menni.Kérdezhetek privátban?
2016. febr. 13. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pécsen a legjobb suli, 84. az országos rangsorban. Erős, a legtöbb tagozatra 65-70 írásbeli pont kell, de pl. általános tagozatra elég kevesebb is. A biosz-kémia tagozat egyébként a legerősebb :)

Szakkörök: csillagászat, építészettörténet, sakk, újságírás, média, pszichológia, néptánc, népzene, kórus, diákszínpad, cserkészcsapat

Minden diák részt vesz a Mezei Iskola nevű programon, ahol az iskola saját parasztházával és gazdaságával foglalkoznak.

A szaktantermeken és a 43 ezer kötetes iskolai könyvtáron kívül WiFi is működik az iskolában.

Külföldi tanulmányi utakat és cserediák programot is szerveznek, német, román és olasz partneriskolái vannak.

A közösség egész jó.

2016. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoval ha késöbb az orvosira szeretnék menni ez az egyik legjobb pécsen?
2016. febr. 13. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
igen egyértelműen! miket jelöltél még meg?
2016. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha orvosira akarsz menni, akkor a Lajos biosz-kémia osztály nagyon jó választás. Esetleg még a Babits biosz-fizika.
2016. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másik középiskolábol szeretnék oda menni mert most előkésztőben( nuladikban) vagyok, és ott szeretnék kezdeni jövöre biologia kémián.
2016. febr. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!