Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az általános...

Szerintetek az általános orvosi nehéz szak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem könnyű, de van olyan nehéz, mint egy jogi vagy mérnöki képzés?

2016. febr. 13. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Erre nem lehet pontosan válaszolni. Szerintem kb ugyan olyan nehéz, csak máshogy. Én például jogin vagy mérnökin elvéreznék, mert utálok számolni, és nem szeretem a száraz anyagot. Az orvosihoz is hatalmas fenék kell, de jobban össze lehet kötni egymással a dolgokat.
2016. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Orvosira jársz?
2016. febr. 13. 13:12
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Én más egészségügyi szakra, de a párom és a legjobb barátnőm igen.
2016. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nehéz, én végignéztem ahogy bátyám 6 éven keresztül éjjel-nappal tanult
2016. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Persze, én se azt mondom, hogy nem nehéz, biztos tanulnak ők is, de azért abban nem vagyok biztos, hogy a joginak vagy mérnökinek a nyomába érne...
2016. febr. 13. 13:17
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Nehezebb mint egy jogi vagy mérnöki... több szabadideje van a mérnököknek és a jogászoknak. A jogászoknak jelentősen több, a mérnököknek már nem annyira, főleg a BME-seknek.
2016. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz. Nem jártam se jogra, se mérnökire, de érezhetően kevesebb szabadidőm van, mint a BME-s barátaimnak.
2016. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért mondom.... egy BME mérnökinek a nyomába se ér az orvosi. Ezért nem bízom dokikba. Valamit tanulgatnak, aztán kb a semmire kapják a diplomát. Nem azt mondom, hogy nem tanulnak, de nem sokat....
2016. febr. 13. 13:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
kérdező...az nem lényeg ha egy mérnők kettest kap valami fontos tárgyból, de ha egy orvos kap kettest..neki életek vannak a kezében. Egy mérnök maximum újratervez de egy orvosnak nem mindig van lehetősége. Egyébként meg ülj be pár orvosis előadásra, javaslom a genetika és genomikát, élettant, patológiát. Minden szaknak megvannak a nehézségei, én nem merném kimondani hogy az egyik a másik nyomába se ér.
2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ebben volt egy kis provokáció. Mi van, ha az orvostanhallgató kettest kap? Semmi! Tudnád te, mit kell szenvedni egy anatómia szigorlat kettesért. Nem ettől függ, hogy ki lesz jó orvos és ki nem. Orvosin a kettest is úgy adják, hogy szinte mindent tudni kell hozzá, nem átrugdalással adják meg azt se.
2016. febr. 13. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!