Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Az Eszterházy Károly főiskola vagy a Debreceni Egyetem közül melyik helyen érné meg a Biológia alapszakot tanulni?

Gondolok itt oktatásra, kollégiumokra, színvonalra, biológiai berendezésekre

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, Debrecen, Eger, biológia, oktatás

2016. febr. 13. 14:57  Privát üzenet  

A válaszok
Az Ekf-ről tudok nyilatkozni. Az elég kemény, nálunk eléggé szívatták a bioszosokat, más kérdés, aki azt elvégezte az egyből el tudott helyezkedni és nagyon sokan a sulival kapcsolatban álló helyeken. A laborok szerintem teljesen korrektek, a kollégium szintén más kérdés, hogy ide csak szoc. pont alapján lehet bekerülni, úgyhogy az, ha nincs sok, akkor rafináltnak kell lenned, hogy legyen.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. febr. 14. 20:29 Privát üzenet

Ugyan nem Biosz BSC-ről, de a DE-ről tudok nyilatkozni.

Kollégiumok gyönyörűen felújítva, mindegyik a campusokon találhatók (gyanítom a TTK-sok leginkább a főépületbe, ÉTK-ba járnak órára) pár percre az órahelyszínektől. Elsőben valóban ide is szoc. pontok alapján lehet bejutni, de jelentkezők 90%-a szokott kapni helyet (elég sok kollégium van). Színvonalról meg annyi, hogy az egész egyetem magas minőséget nyújt.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. febr. 20. 16:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Óvodapedagógus alkalmassági vizsga jellemzoi? (Eszterházy főiskola)
A Corvinus egyetemen és még bizony jó páron miért 30-40 oldal egy szakdolgozat? Érdekelne, hogy egy 30. 000 karakteres valami miért ér többet mint egy máshol összeszenvedett...
Eszterházy Főiskola (Eger) hr szak?
Az Eszterházy Károly Főiskola (Egyetem) jó végzettséget ad?
Eszterházy Károly Főiskola. Turizmus-vendéglátás. Tapasztalatok?
EKF - Humán erőforrások?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!