Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Babits Mihály gimibe (Újpest)...

Babits Mihály gimibe (Újpest) MENNYI ESÉLYEM VAN ilyen pontokkal?

Figyelt kérdés

japán szakra

-55 pontos írásbeli (tudom,gyenge és sokkal jobbat akartam,de nagyon izgultam :P)

-46 pontot viszek (jegyeim)

LÉGYSZI segítsetek nagyon fontos lenne!



2016. febr. 14. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, hát szerintem van esélyed, senkinek sem lett valami jó a felvételi. én is reménykedem és sokat készülök a szóbelire.

A jegyeid egy picit lehúznak, de ha a szóbelin remekelsz..

sok esélyed van. remélem valamit tudtam segíteni! XD

2016. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs szóbeli japán szakra
2016. febr. 14. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs szóbeli japán szakra.

Egyébként 10-11 embert vesznek fel, szóval szerintem nagyon kevés esélyed van :(

Haverom 79 írásbeli + 50 hozott pont, élmezőnyben volt (azt hiszem, 10. vagy valahogy így).

Annyian meg nem esnek ki, hogy ennyi pontokkal bekerülj, tavaly ideiglenes rangsorban 29., 2 évvel ezelőtt 41. volt az utolsó bejutott.


Sajnálom, azért még próbálj reménykedni, ha 2 éve lenne, lehet hogy bejutnál, csak tavaly nagyon felmentek a ponthatárok :(

Majd írd meg, hanyadik vagy ideiglenesben!

2016. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
61. vagyok BLEEE :D
2016. márc. 20. 12:57
 5/5 anonim válasza:
Felvettek? Ha igen, osztálytársak leszünk :D
2017. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!