Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az angol tanárom egy fsz, és...

Az angol tanárom egy fsz, és állandóan rossz jegyeket ad, azonban én angolból nagyon sokat tudok, csak éppenséggel nem szeret a tanár. Ki tudok-e bújni ez alól, ha megszerzem a B2-tes nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Képes vagyok még ebben az évben megszerezni, a kérdésem, hogy az mentesíthet-e bármi alól.

[nem angolból akarok bukni]



2016. febr. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentesít. Érettségi kell hozzá.
2016. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előrehozott érettségit kell raknod ehhez.
2016. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én azt hiszem, hogy "csak úgy, utálatból" nem adhat rossz jegyeket egy tanár állandóan. Tudod, nyoma van: felmérők, témazárók egyebekben.

Ettől függetlenül: ha úgy érzed, hogy elég a tudásod a B2-es nyelvvizsgához, csináld meg - jól jön majd később, ha esetleg diplomázni szeretnél vagy felvételinél jelenthet pluszt.

A középiskolában úgy tudom, ha van is B2 vizsgád, nem mentesít az érettségi alól - de ez nem 100%, nem frissek az infóim.

2016. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, jók az infóid, nem mentesít az érettségi alól. Kérdező, ezt a vizsgát ne azért tedd le, hogy "visszavághass" az angoltanárodnak, hanem amúgy is nagyon nagy előnyt szerzel, ha leteszed most. Én pl. tavaly csomót tanultam a nyelvvizsgára, megértem, mert sikerült letenni az Euro b2 angol vizsgát elsőre. Neked is ezt a módszert ajánlom, és akkor sikerülni fog ;) Hajrá :D
2016. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!