Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van a tanári demonstrációk...

Hol van a tanári demonstrációk nagy támogatottsága? Iskolában dolgozom 25+ tanárral és senki se volt (állítása szerint) tüntetni.

Figyelt kérdés

Nálunk úgy tűnik az egész tüntetése csak egy-két gondolat erejéig érdekes „távoli” történés. Senki se volt tüntetni (állítólag) és láthatóan rohadtul senkit se érdekel.

Nem hinném hogy félelem lenne hanem egyszerű szinte már depresszív jellegű apátia, közöny.

Általános vélekedés: tüntetni? Minek? Úgyse lesz semmi.

Kutya ugat karaván halad.

És lám, a hírek szerint tényleg a világon nem lesz semmi, max az eddig még valami csoda folytán önkormányzatinak maradt sulik is államiak klikesek lesznek (ld Lázár kijelentése).


Szóval lefordítva: ugattok? Majd elveszem még azt is ami eddig megvolt! Nemhogy mást nem kaptok, még azt se amit eddig!


De vajon akkor hol a fenenagy támogatottsága a tüntetésnek ha épp egy iskolában senkit se érdekel? Vagy csak rossz helyen vagyok?


2016. febr. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy néz ki, hogy ki fog durranni a lufi, ideig-óráig még védi a KLIK-et a kormány, de egyszerűen annyi minden szól ellenük, hogy el kell engedjék.
2016. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, Soros György-féle hazug ballib média állítja, hogy tömegek tüntettek volna. Valójában alig százan mentek ki, azok is fizetett provokátorok voltak.


Most boldog(abb) vagy?

2016. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Valójában alig százan mentek k"


Köszönjük, napi trollkodás megvolt.

Még valaki?

2016. febr. 16. 14:08
 4/8 A kérdező kommentje:

"ideig-óráig"

Ja. 2018-ig biztosan, aztán akkor ESETLEG szóba kerülhet hogy...


Ld Orbán.

2016. febr. 16. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de itt Te trollkodsz. 25, még egyszer: HUSZONÖT tanárról tudhatjuk e szerint, hogy nem ment el tüntetni, illetve nem érdekli. Te meg ez alapján általánosítasz, az egész mozgalmat kétségbe vonod? Tényleg nem tűnt fel, hogy a támogatók jelentős része szülő, illetve diák? Nem tűnt fel, milyen sok a fiatal tanár, aki részt vesz ebben, vagyis valószínűleg nem elhanyagolható, a Te kollégáid mely korosztályhoz tartoznak, hány "reformot" éltek már meg, és mindez mennyire indokolja az apátiát?

Ez kb. olyan, mint amikor pár éve egyes ismerőseim választási csalásról beszéltek, mert hogy az ő ismerőseik közt mindenki jobbikos, aztán még csak tizenvalahány százalékot kaptak.

2016. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" Te kollégáid mely korosztályhoz tartoznak,"


Abszolút vegyes, pályakezdő 1-2 évestől a nyudíj előtt álló vén motorosig.


Apátia, és hány reform: én 4 éve tanítok, de csak legyintek az egészre. Itt úgyis az lesz amit a Csúti Földesúr akar és pont.

Oktatásban is máshol is.


Akinek csöpp esze van (nekem pl még csöpp sincs) kihúz külföldre és hagyja ezt a trágyahalmot magában megrohadni.

2016. febr. 16. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Négyévente megvan a lehetőség szavazni. Csak rajtunk áll a változás.


Ha Te menni akarsz, menj nyugodtan. Legalább több lehetőség marad azoknak, akik szeretik az országot, és szeretnének tenni is érte.

2016. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ha Te menni akarsz, menj nyugodtan."


Hidd el mennék én!!!

Ha nem egy barom lennék. De hát mi más is lennék mint egy barom. Elvégre tanár vagyok.

És tudjuk (és én is látom nap mint nap) ki megy tanárnak.

A sehova máshova se jó hulladék.


Olyan tanár "kollegáim" vannak hogy komolyan ha gyerekem lenne kilométeres közelséget tartatnék a gyerek meg köztük.

Dillettáns zokni s----eggfej barmok többségében.

nem véletlen hogy tanárnak mentek.

Ezt én mondom egy tanár, aki méltó társuk vagyok. Szintén egy hulladék sz------ar, egy barom, egy ütni való állat az vagyok.

2016. febr. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!