Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fáy András Mezőgazdasági...

Kérdezek :D kérdése:

Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium vagy Vác, Táncsics Mihály? (többi lent)

Figyelt kérdés

7.es vagyok,és kéne választanom hogy hova menjek tovább tanulni..Szakképzőben ez a lovas túra vezetősre "pályázok" legalább is az tetszik,mert imádom az állatokat és a lovakat persze.Budapesten lakok (Budafok) és ezt a 2 Szakképző sulit találtam ami itt van(ha van más is kérlek írjátok meg) mind2 nagyon tetszik de (google térkép)állítólag nem lehet tömegközlekedéssel eljutni a Táncsicsba..Így a Fáy maradt,valaki járt/jár oda?Mi a véleménye?

Azt olvastam hogy a nyelvtan,irodalom,angol,matek,töri,és a biosz az ami beleszámít,és nincs felvételi szóbeli és írásbeli sem.Ez igaz? :D Mindenkinek köszönöm!



2016. febr. 16. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A lovász szak a Fáyban 3 éves, nem ad érettségit. Csak utána, 2 év alatt lehet letenni, ha akarod. Ezt gondoltam jó, ha tudod.

Jól olvastad, csak a hozott pontokat nézik.


Egyébként tényleg nem lehet igazán tömegközlekedéssel eljutni a Táncsicsba, viszont a közelben van vasútállomás, meg volánbusz, amit lehetséges, hogy a google térkép nem ír. :)

Egyébként ott is csak kötelező érettségi nélküli lovász képzés van.


Szerintem kétszer gondold meg, hogy nem akarsz-e érettségizni, és inkább arra ráerősíteni, minthogy lovásznak készülj mostantól kezdve :) Én ezt tanácsolom.

2016. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy írtál,bocsi nem vettem észre.

Igazából már azon vagyok hogy inkább gimibe megyek,közelebb is lenne :D

Még 1x köszi.

2016. márc. 20. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!