Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdaság és gazdálk...

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás vagy Vezetés és szervezés mesterképzésnek van inkább értelme, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
nemzetközi gazdálkodás, illetve pénzügy és számvitel alapdiploma után
2016. febr. 16. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
NG-n szerintem függ attól is, hogy milyen szakírányt veszel fel. A másikon nem tudom milyen szakírányok vannak, de több csapatvezető a cégemnél ilyenen végzett. (A suli is nagyon sokat számít egyébként.)
2016. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ng-n a gazdaságelemzés érdekelne, viszont sok helyen csak a menedzsmentet indítják, vezetés szerevezésen csak a szervezetfejlesztés érdekelne és az sok helyen van is. De a szakiránynak van még jelentősége?? Én úgy tudtam azt senki nem kérdezi, vagy nézi...meg sok egyetemen már el is törölték a szakirányokat.
2016. júl. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!