Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Karinthy Frigyes...

H.nikolettt kérdése:

Budapesti Karinthy Frigyes gimnáziumba mire számíthatok szóbelin? Nehéz/könnyű? Miket kérdeznek? Miket mondjak?

Figyelt kérdés
63pont lett a központim, 4,6 az átlagom. 23-án kedden megyek szóbelizni. Valaki tudna segíteni?! Ha valaki írna egy kifejtős választ azt nagyon megköszönném!!

2016. febr. 18. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én is kedden megyek:D
2016. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is! Te tudsz valamit mi lesz?
2016. febr. 19. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

SZiasztok!

Én szombaton megyek emelt angolra (sajnos csak oda lesz elég a pontszámom, ha jól szóbelizek), mert az írásbelit elizgultam...

Ha tudtok segítsetek, hogy milyen kérdések voltak!

Hálás köszönet!

2016. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát van verselemzés, szövegfelolvasás, szövegértés és egy szóról kell beszélni avgy valami ilyesmi:)

matekon meg vannak felafatok és azokat kell megoldani:)

2016. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

matekkal kezdtünk ott húzni kellet egy feladat sort és azon volt 6 feladat. Kb 25-30 perced volt rá hogy megold aztán ki kellet menni és elmondani hogy oldottad meg.

Nekem koordináta rendszer egyenletek és a valószínűség számítás volt benne. (aki engem kérdezgetett tanár az nekem nagyon nem volt szimpatikus... így is izgultam, ő meg csak ilyen unott magasról teszek az egészre fejjel ült ott...)


Utána volt kb 20 perc szünet addig kint voltam a folyóson.


Aztán mentem egy másik terembe és ott volt a magyar. Ott húztál egy számot és megkaptad a hozzá tartozó verset. Itt is volt kb 20-25 perced hogy kidolgozd. költői kifejező eszközök, fontosabb sorok, mondani való minden ami éppen eszedbe jut le kell írni mert utána be kell adnod azt a lapot amin jegyzeteltél. Ott is kimész felolvasod a verset és elmondod amit szeretnél, ha kell akkor próbálnak segíteni kérdezgetni. Majd húzol egy témát (nekem ez a környezet védelem volt, az elöttem levőnek pedig a kirándulás volt a témája.) és erről kell beszélned. Az én esetemben nagyon jól elbeszélgettünk, nem csak én beszéltem. (a magyaron 2 tanárral beszélsz, egyikkel a versről nekem ő egy nő volt, a másikkal pedig a húzott témáról ő már férfi volt. Mindketten szimpatikusabbak voltak, de amibe lehet abba belekötnek és megpróbáltak elbizonytalanítani.)


És igazából ennyi volt. :)

2016. febr. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!