Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért jellemző a joghallgatókr...

Miért jellemző a joghallgatókra, hogy nagyon kibeszélik egymás közt azokat a szaktársaikat, akik az ő megítélésük szerint "sok" vagy "könnyű" tárgyból buktak? Más szakokon is ez van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha joghallgató vagy, akkor tudod a választ - ha nem vagy az, akkor honnan veszed, hogy így van?

Egyébként mindenhol kibeszélik az oda nem való ostobákat.

2016. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért nem törődik mindenki a saját dolgával?
2016. febr. 18. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én joghallgató vagyok, de ilyet nem tapasztaltam. Maximum néha megjegyzést szoktam/szoktunk tenni azokra, akik minden buliban ott vannak, de tanulni meg lusták, aztán csodálkoznak, hogy megbuknak mindenből. Mondjuk őket sem lenéző hangsúllyal említjük, hanem inkább csak simán nem értjük, hogy így im értelme egyetemre járni. :) Meg kéne találni az arany középutat.

Persze lehet, hogy csak az én baráti köröm ilyen normális.

2016. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"miért nem törődik mindenki a saját dolgával?"

Kérdezed ezt Te, aki arról ír ki kérdést, hogy mások mit- miért csinálnak?!

2016. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!