Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Piarista Gimnázium...

A budapesti Piarista Gimnáziumban milyen az élet?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a mindennapok. (milyenek a tanárok, a diákok). Emellett milyen a humán és reál tárgyak oktatása? Melyeken van nagyobb hangsúly, mennyire színvonalas? A sportélet milyen? Testnevelés órák és délutáni sport. stb. hogyan zajlanak.

2016. febr. 19. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Azt ugye vágod, hogy a város egyetlen fiúiskolája? Biztos, hogy kell ez neked? Nincs más normális hely az egész városban?
2016. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mostani iskolám enyhén szólva sz....r, nem az amit szerettem volna és az eredményeim alapján állítólag bejuthatnék.Már sokszor megdumáltuk a családdal és egyházi suliban gondolkodunk ami nincs túl messze sem, és színvonalas.

Hallottam,hogy fiúiskola,de van egy testvér lány iskolája, akikkel állítólag van sok közös program.De kb. ennyit hallottunk meg amiket írnak a honlapjukon,mivel Nem ismerünk senkit aki ide jár és érdekelne miket tudna egy "bennfentes" mondani.

2016. febr. 22. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Fiam barátja járt oda, szerette, 2015-ben érettségizett.

A biológia tudom, hogy erős volt, a többiről nem beszélgettem vele.Volt közös tánciskola pl. a testvériskolával, ezt tudom.

2016. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot.:) A biosz nem a szívem csücske,de azon ne múljon.A honlapjuk alapján szimpatikusak,de még nehéz dönteni. Ezért is érnének sokat még bennfentes információk.
2016. márc. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!