Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elnezest, ha rossz a tema! Ok...

Elnezest, ha rossz a tema! Ok toltik ki, vagy el kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szakiskolabol amit megjeloltem, kaptam egy palyaalkalmassagi vizsgalatos papirt. Az egyik felere ra van irva, hogy szulo tolti ki, az vilagos.

Viszont a masik oldalra az van irva, hogy orvos es vedono tolti ki, elozetes palyaalkalmassagi vizsgalat.

Most akkor el kell mennem orvoshoz, hogy kitoltse nekem, vagy az ottani vizsgalaton fogjak nekem kitolteni? Elnezest ha buta kerdes, de eddig 3 embert kerdeztem meg, es mindharom mast mondott...


2016. febr. 19. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"Most akkor el kell mennem orvoshoz, hogy kitoltse nekem, vagy az ottani vizsgalaton fogjak nekem kitolteni?"


Előre kell általában, ugyanis a suli orvos nem biztos, hogy megteheti. Ez üzemorvos feladata.

Legjobb, ha hétfőn betelefonálsz.

2016. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Iskolai védőnőhöz vidd el, neki vannak ráírni valói, aztán majd úgy kell az ottani vizsgálatra vinned.
2016. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!