Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha doktori kepzesben szeretnek...

Ha doktori kepzesben szeretnek majd reszt venni, mennyire szamitanak majd az alapkepzesben levo jegyeim?

Figyelt kérdés

Jelenleg a masodik felevemben vagyok es nem igazan sikerult jora: 45 kreditet vettem fel, ebbol 1 targy elhagyott tanegyseg lett(bar ez onhibamon kivul, tanar miatt), 1 targyat pedig buktam, a tobbi pedig: 2 db otos, 1 db kettes, 6 db negyes. Emiatt elegge szegyenlem magam, de egy szeminariumi doga osszehozasa nehezebb, mint gondoltam:)

Most csak 32 kreditet vettem fel, ebbol jo lenne nagyon ha az osszeset jelesre tudnam teljesiteni.


Mit gondoltok?



#alapképzés #Doktori kepzes
2016. febr. 20. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első évi jegyeid senkit sem fognak érdekelni.

Tételesen talán meg van adva egy minimum, ami a diploma minősítését illeti, és a megítélésed fontos azon a tanszéken, ahonnan témavezetőt választasz, hiszen tőlük kell ajánlást kérned, és ők döntik el, "befogadnak"-e a témáddal együtt.

A legfontosabb a TDK tevékenység, illetve ha olyan szerencsés vagy, hogy be tudsz dolgozni a felsőbb években valahova, ahol valamilyen publikációban bevesznek társszerzőnek, akkor az.

2016. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!