Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye, hogy bekerül...

Mennyi az esélye, hogy bekerülök ezekbe a gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

Karinthy Frigyes Gimnázium

Szent László Gimnázium


7. évvége:

Matek:5

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Angol:5

Töri:5

Fizika:5

Biosz:4

Föci:4

Kémia:4


8. félév:

Matek:5

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Angol:5

Töri:5

Fizika:4

Kémia:5

Biosz:5

Föci:5


A központit nagyon elrontottam.(magyar:33, matek:25 összesen:58)

A Karinthyba behívtak szóbelizni, a Szt. Laci még nem rakta ki a listát, de szerintem oda is behívnak.

A Szent Lászlóban "lacis" pontszámítással 75,5 pontom van a 100-ból (tömkom szak)

A Karinthyban a kéttannyelvűt és az emelt amgolt jelöltem meg.



2016. febr. 20. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha jók lesznek a szóbelik, akkor szinte biztos hogy bent vagy akármelyikben. :)
2016. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jól sikerül a szóbelid, akkor az emelt angolra esetleg bejuthatsz, de sajnos még úgy is nagyon kevés az esélyed. Kéttannyelvűre biztos nem.

Szent Lászlót nem tudom.

2016. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hááát...

Én azért nem értek egyet az elsővel. A Karinthy angol kéttanra biztos nem lesz elég, oda 172 pont volt két éve az utolsó felvett pontszáma. Német kéttan baromi necces, mert oda is 161 pont volt az utolsó felvett pontszáma két éve.

Az emelt angol is picit necces, de told meg a szóbelit, és ha maxos, vagy szinte maxos lesz, akkor még lehet esélyed :)

A Szent Lacira is ezt mondanám, drukkolok, hogy behívjanak szóbelire!

2016. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeid elég jók, csak a központival lehet némi probléma. Ha jó lesz a szóbelid, akkor az angolba van esélyed, a másikba, nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem. Mindenesetre sok sikert a szóbelikhez! :)
2016. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 22. 08:25
 6/13 KittyQuynh válasza:
100%
Szia, én is most fogok szóbelizni, ugyanúgy a KFG és a SzLG-ba. Mivel a Karinthyba túljelentkezés szokott lenni, igy nehéz is oda bejutni. Szép a hozott számod, viszont 58 ponttal tökéletes szóbelit kellene produkálni hogy legyen esély, ha a kéttanra akarsz menni :( Viszont ha emeltre jelentkezel akkor ott nagyobb esély hogy bekerülsz :D
2016. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lacis számitással szerintem kevesebb pontod van, mint 75,5. Kb. 66/90, plusz a /10 szóbeli.
2016. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy annyi... A szóbelit maxnak számoltam, mivel csak beszélgetés lesz, meg szövegértés, ami valljuk be, nem nagy ördöngősség...
2016. febr. 22. 21:07
 9/13 A kérdező kommentje:
A tömkomon a magyar központi jobban beleszámít, mint a matek. Asszem a matek 20, a magyar 40.
2016. febr. 22. 21:08
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én is ezeket írtam első helyre, csak nekem Szent László term.tudomány és emelt angol. Nekem központi 81 pontos lett, szóval minden a központin múlik. Szent Lászlóban azt mondták, hogy tagozattól függ de a 80 központi körülieknek van esélye. Persze a szint alacsonyabban van a nehézség miatt, de egyik ismerősömet nem vették fel oda pár évvel ezelőtt, pedig jól sikerült neki. Karinthyban írtad? mert egyik osztálytársamnak 49 hozott pontja volt és 54 pontos lett az írásbelije, szóval az eléggé necces. Más iskolákat is jelöltél meg?
2016. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!