Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli felvételi hogy megy...

Szóbeli felvételi hogy megy Kecskeméten a Bolyaiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán értek ehhez az egészhez, mármint ami a szóbeliket illeti. Első kérdés az lenne, hogy erre behívnak bizonyos embereket, és csak ők mehetnek? Tehát nem állíthatok oda a papír nélkül, hogy jöttem szóbelizni, stb... :D

Második: ha valakinek nem küldtek papírt, akkor az azt jelenti, hogy nem fogják felvenni? Vagy csak azokat hívják be, akik ezzel menthetnek a dolgon?

Nem vagyok otthon ebben az egész felvételis dologban, szóval bocsánat a hülye kérdésekért. Csak izgulok, mert semmit nem kaptam még, de más iskolákból már szinte mindenhonnan kapták az emberkék a behívást, nálam sokkal rosszabb tanulók is, szóval most parázok rendesen.

Remélem érthetően fogalmaztam meg a kérdéseket. Minden rendesen válaszoló embernek megy a zöld kéz! (:

Előre is köszönöm a segítséget!(:



2016. febr. 21. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Az első kérdésedre a válasz: Ezért kell vinni a diákigazolványod, hogy azonosítani tudjanak téged :) Ezt, ha jól tudom, a szóbeli legelején kérni fogják.

2.) Igen, ha azt mondták a tájékoztatóban, hogy a szóbelire küldenek külön értesítést, és te nem kaptál, az azt jelenti, hogy nem mehetsz szóbelizni. Ha azt mondták, hogy NEM küldenek külön értesítést, az azt jelenti, hogy az iskola aulájában vagy a honlapon megtekinthető a szóbelire behívottak listája.

És mindenkit behívnak szóbelizni, aki elérte az adott ponthatárt. Így ugyanúgy a 80 pontos felvételizőket behívják, akik akár a maxból veszthetnek pár pontot a szóbelin, mégis felveszik, őket is behívják. Meg azokat is, akiknek tényleg szükségük van a maxos szóbelire, mert gyengébb lett a felvételijük, ők menthetnek még rajta.

2016. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha én meg zavaros voltam, ha nem értesz valamit, kérdezz vissza nyugodtan.
2016. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden érthető volt! Ment a zöld kéz, ahogy ígértem. (:
2016. febr. 21. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!