Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel gimnáziumba...

A Berzsenyi Dániel gimnáziumba és az Álmos Vezér gimnáziumba milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Sokat vagy nem annyira sokat kell tanulni ezekben az iskolákban és a tanárok mennyire kedvesek és segítőkézek?

2016. febr. 22. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat az biztos h az almos vezerbe konnyebb lesz a szobeli es nem lesz olyan nagy az elvaras a berzsenyi az kemeny dio ....oda tanulj
2016. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. febr. 22. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Álmos Vezérbe nagyon könnyű bejutni, 4,00 átlag felett és 50 központival gyakorlatilag már fel is vettek.

A Berzsenyibe van egy minimum pontszám (kitűnő mellett minimum 65-70 pont), ami nem számít soknak, de szerintem éppen teljesíthető. Én nem mondom, hogy sokat tanulok, 4,3 az átlagom, és csak a tzkre tanulok keményebben, a mindennapi házik max. 1 órát vesznek igénybe. A tanárok nagyon kedvesek, segítőkészek, pl. a matekcsoportunkban a félévi jegyek közül mindenkinek 3-as lett, 2-3 kettes lett és 1-2 négyes. Erre a tanárnő felajánlotta, hogy korrepetálást tart.

Szóval, hogyha te tisztelsz egy tanárt, ő is tisztelni fog, és ezzel kialakul egy kapcsolat, amivel baromi jó együtt dolgozni :)

2016. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Még lenne egy két kérdésem az álmosról :)

Milyen a tesiterem? (tudom hogy nem ez a legfontosabb de engem érdekel)

Milyen az udvar?

Vannak e külön szakkörök? Ha igen akkor milyenek?

Van e biosz és kémia szak?

2016. febr. 25. 15:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem annyira az Álmost, annyit tudok, hogy konkrétan biosz-kémia szak nincs, csak természettudományos orientációjú általános tantervű osztály.
2016. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. febr. 25. 16:04
 7/11 anonim válasza:
Én 54. vagyok az emelt szintű osztályban. Szerintetek van esélyem? Nagyon izgulok.
2016. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik "emelt szintű osztályban" vagy 54.?
2016. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én az általánoson 56. vagyok..:/ Sok sikert nektek! :)
2016. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A spanyol tagozaton vagyok 54. Elvileg 16-17 embert vesznek fel.
2016. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!