Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme magántanulónak lenni?

Van értelme magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdesém hogy megoldás lenne-e az hogy magántanuló legyek , ezt azért kérdem mert nagyon le eset az átlagom 4 osztályban szín tiszta 4-es voltam 5-ben már 3-mas és félévkor megbuktattak irodalomból a versek miatt stbb.. most 6-ban ismét 3 mas lettem és van amiből 2 es fél évkor ,és amikor haza érek valami miatt rá sem tudok nézni a tankönyvekre és ez nem tudom miért van , am és néha már nagyon idegesítők a tanárok is némelyik nagyon arógáns stbb, és ha elkezdenék magántanuló ként tanulni akkor mivel lenne jobb ?? valamint hogy van-e még valami más megoldás, mert nagyon sajnálnám ott hagyni a jelenlegi osztályom . 13,5/F

2016. febr. 23. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem neked pont hogy nem tenne jót. Óriási önkontroll kell ahhoz, hogy valaki otthon, saját szakállára rendesen tanuljon az anyaggal. Magántanulóként nagyon könnyű ellustulni, megcsúszni, hisz nincs napi számonkérés, lehet odázni a tanulást, mondván, a vizsga még messze van...


Nem javaslom semmiképp, főleg, hogy az osztályodat is szereted, a közösség pedig fontos ebben a korban.


Embereld meg magad és tanulj, ha másnak megy, neked is menni fog.

2016. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!