Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nagyon ki fognak...

Szerintetek nagyon ki fognak nézni az egyetemről?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a SOTE általános orvosi karra szeretnék jelentkezni, csak mivel raszta hajam van nagyon félek hogy a diákok is és főleg a tanárok ki fognak nézni...
2016. febr. 28. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel hogy milyen hajad van.
2016. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És ha kinéznének, akkor bele sem vágnál?
2016. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha téged ilyen kérdések foglalkoztatnak, akkor talán nem egyetemen lenne a helyed, hanem az óvodában.
2016. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korábbi mhelyemen dolgozott egy fiatal frissen végzett orvos(ffi).Derékig érő raszta haja volt.Nem tudom mikor szerezte,de nagyon fura volt,amikor a csimbókos hajával beteget vizsgált,meg amikor beszélt a hozzátartozókkal a beteg hogylétéről.Látszott,hogy a kinézete miatt nem veszik komolyan.A háta mögött mi is csak Rasztának hîvtuk.Szerintem pont az orvosi pálya az,ami megkövetel egy tekintélyes kinézetet.Még az egyetemen nem mondom elmegy(fiatalság bolondság),de azután sztem szabadulj meg a raszta fürtjeidtől!Szerintem az egyetemen nem fognak kinézni a hajadért,max.először jól megbámulják,aztán "minden csoda három napig tart".
2017. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!