Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar-Történelem vagy Magyar-...

Magyar-Történelem vagy Magyar-Biológia fakt párosítás a jobb?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel :D

2016. febr. 28. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a választott tárgyad? Ha biosz akkor bioszt válaszd, mert ugye töriből amúgy is kell. Viszont ha mész továbbtanulni és mondjuk bioszra, vagy valamilyen természettudományos szakra, akkor nyilvánvalóan biosz. Kifejeltetted, hogy miért is a dilemma.
2016. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A klasszikus párosítások:

Magyar- töri (ez általában állandó)

Biosz - Kémia (a kémia kicserélhető fizikára)

Fizika - Matek (valamelyik helyett infó esetleg)


Nem véletlenül vannak így, általában így kellenek felvételihez. Magyar-biológia elég érdekes választás, nem tudom hogy hol lehet rá szükség ilyen formában :D De te tudod

(én a magyar-törire szavazok, persze csak akkor ha abba az irányba akarsz továbbtanulni, ha viszont valami természettudományosabb irányba, akkor a magyart szerintem cseréld le)

2016. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!