Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mentek holnap suliba (29....

Ti mentek holnap suliba (29. -én)?

Figyelt kérdés
Szerintetek ér valamit a tüntetés ezen módja ? Ha én megyek, akkor ez automatikusan azt jelenti, hogy nekem semmi bajom az Oktatási Rendszerrel?

2016. febr. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
A gyerekeknek az iskolában a helye, a politikának pedig a parlamentben, nemtetszés kinyilvánítása esetén a Kossuth téren.
2016. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Én megyek, mert 12. osztályban, 2 hónappal az érettség előtt nem tehetem meg, hogy nem megyek be. De ezt a módját a tiltakozásnak, amúgy sem tartom hatékonynak, szóval bennem annyira komolyan fel sem merült a mulasztás gondolata. Amúgy szerintem, ha mész az nem azt jelenti, hogy egyetértesz a jelenlegi oktatási rendszerrel egyszerűen csak megjelentél az iskolában egy tanítási napon, ennyi. Én speciel nem értek egyet a rendszerrel, sőt..

Amúgy az meg, hogy mennyire legyen bent az iskolában a politika csak azt tudom hozzátenni, hogy nem csak a 6-12 éves korosztályról van most szó és a 12.-13. osztályosok nagyrésze már szavazhatna egy választás során.

2016. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!