Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az apáczairó...

Mi a véleményetek az apáczairól és Villányi Attiláról?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnáziumra gondolsz?

Szuper, jó a közösség, jók a tanárok, eredményes az oktatás, jók a programok. Az épület maga nem a legújabb, viszont az ELTE fel fogja újíttatni. Ha gondolsz mesélek róla részletesebben.

A másikról még soha életemben nem hallottam.

2016. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem tanított Villányi. Tisztában vagyok vele, hogy nagy tudású ember, és biztos, hogy van olyan gyerek, akinek ő a megfelelő kémia tanár, de engem egyáltalán nem tudott motiválni. Annak ellenére sem, hogy az Apáczaiba jártam komplex tagozatra, emelt szinten érettségiztem kémiából, tehát alapvetően érdekelt. Szerencsére csak utolsó évben "nyertük meg" Villányit, de minden kedvemet elvette a kémia tanulástól, pedig előtte imádtam...
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A suli borzalom ( itt most nem az állapotára gondolok, bár pár éve kiesett egy ablak, rá az egyik tanárra), az utóbbi pedig a megtestesult Lucifer ( ha utánanézel nagy a hasonlóság már kulsore is) , csak a szarvak hiányoznak !
2016. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne hallgass erre a baromra (már bocsi)!

Az Apáczai egy szuper hely. Minden szempontból a legjobbak között van. Kivétel az épület kinézete, de annyira az sem borzasztó, no meg az ELTE újítgatni szeretné:) Meg is éri egy ilyen remek suliba fektetni.

Csak irigy, mert nem bírta. Okosnak hitte magát, az hitte ász lesz itt is, de nem volt.:)))

Szegény, azért kicsit sajnálom, de nem szeretem, ha az Apit szidják alaptalanul.

2016. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az épuletet, hamem a tanárokat is "meg kéne újítani"!
2016. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Kedves" Elozo! Látod innen látszik, hogy apáczais vagy! Kikészultek az idegeid és annyira kulturálatlan sznob vagy, hogy még azt sem tudod, hogy ilyen helyen nem illik így reagálni a másik véleményére és csúnyán beszélni, azért mert nincs egy véleményen veled! Itt mindenkinek a saját tapasztalatára kíváncsiak, én leírtam az enyémet (és nem alaptalanul -am. ha a egy ora alatt 82 egyest osztanak ki, biztosan csak én voltam a buta), és te írhatsz ezzel ellentétes véleményt (pl. bizonyos osztalyok akár lehetnek jók is, pl. lehet humánon nincs ilyen), de akkor sem illik így nevezni mást, mert nincs egy véleményen veled! Egyébként az a suli egy társadalmi ongyilkosság!
2016. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!