Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden hova menjek gimnáziumba?

Szegeden hova menjek gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni rólam hogy nem annyira szeretek tanulni, de azért csinálom, szeretnék olyan gimibe menni ahol nincs sok rendezvény, nem szeretek ilyenekben aktiv lenni, szeretnék olyan iskolába menni ahol hasonló az élet mint a gimis/egyetemes filmekben. Még csak 7.-es vagyok de már érdekelne mi lesz majd. 3-4-5 tanuló vagyok! Eddig Deákban gondolkodtam, talán Tömörkényi. 14/f

2016. febr. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz annyira tanulni, akkor Radnóti, SZTE Gyakorló kizárva.

Esetleg tényleg a Deákot, vagy az Eötvöst tudom ajánlani :) A Tömörkényt is meg tudod nézni, bár ez főleg művészetis.

2016. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Tömörkény csak annyiban művészeti, hogy minden évben indul egy (illetve négyévente 2) iparos osztály. A többi osztály a gimnáziumi részben tanul, ahol heti 1 rajz és 1 ének órán (három évig) kívül nincs semmilyen művészei tantárgy, tehát abszolút nem művészeti beállítottságú.

Egy Tömörkényes

2016. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!