Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolciak! Lévay József...

Miskolciak! Lévay József Református Gimnázium, szerintetek van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
Kitették a rangsort amin 33. vagyok és 18 főt vesznek fel. Eddig 13 embert találtunk és pár pluszt aki más szakon nagyobb eséllyel bent van gondolkodás nélkül.(bőven benne van a felvehető létszámban). Találtunk olyat is aki egy másik suliba simán bekerült de a Lávayba csak pl a huszon valahanyadik. Szerintetek lehet esélyem? Nagyon félek mert ha ez nem sikerül akkor az a suli maradt ahová nem szeretnék menni. Már egy sulit így is el kellett engednem.. vélemény?

#esély #gimnázium #rangsor #Miskolc #Ideiglenes rangosor
2016. márc. 2. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok miskolci, a ranglista alapján jók az esélyeid. Ha 18 főt vesznek fel és 33. vagy, azaz 15 embernek kell kiesni előled, ami körülbelül 45%, ez szerintem simán meglesz.
2016. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Miskolci vagyok, tavaly csináltam végig a felvételit. Őszintén mondhatom, nagyon jók az esélyeid, annyian szinte 100%,hohy kiperegnek. Van olyan ismerősöm, aki kb 40. volt, de bent van. Szóval nyugi :)
2016. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Melyik szakra?

Ha megírod több infót tudok mondani :)

De szerintem be fogsz jutni :D

2016. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Angol szakra szeretnék :) köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. márc. 3. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt 36., tavaly is 36. volt az utolsó bejutott rangsorszáma az ideiglenes rangsorban.

Szóval majdnem biztos, hogy idén is be fogsz kerülni :))

2016. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felvettek!:)
2016. ápr. 25. 15:57
 7/9 shawarma73 válasza:

Gratula!

Megkérdezhetem, hogy hogy tetszik a suli? Mik a tapasztalataid?

Köszi! :-)

2017. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) olyan osztályt kaptam amit el se hiszek. nagyon szeretem,sok program van minden héten van valami még ha nem is minden diáknak,de van program bőven. Megvolt a félév értékelés és 20% jobb, tendenciát mutattunk(úgy az egész iskola). Az osztályom átlaga 4 egész fölött lett de nem tudom pontosan mennyi. Tanáraimmal nincs baj csak meg kell ismerni őket és úgy alkalmazkodni viselkedésileg aztán menni fog. :)
2017. febr. 20. 23:36
 9/9 anonim válasza:

Még mindig ez a véleményed?

1 év után is?

Amúgy elvileg évfolyamtársak vagyunk 😂

2017. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!