Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. Rákóczi Ferenc kozgazdasag...

II. Rákóczi Ferenc kozgazdasagi vagy Pogany frigyes szakkozep?

Figyelt kérdés

Ki, mit gondol ezekrol az iskolakrol ? A Rakocziba a katonaira jelentkeztem a Poganyba pedig a sport tagozatra.

Legyszi olyanok irjanak akik oda jarnak vagy ismernek valakit aki oda jar... Elore is koszonom.


2016. márc. 3. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A II. Rákóczi Közgazdasági. Sokkal erősebb a szakmai oktatás, jobbak a tanárok, jobb környéken is van. Évekkel ezelőtt járt oda ismerősünk, lehet, hogy azóta sok midnen változott, de régen színvonalas volt :)
2016. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A pogány nem a legszarabb iskola magyarországon, de nem is annyira jó. Az iskola maga undorító, volt hogy 1 évig ott volt az egyik terembe a patkány csontváz. Az informatikai termekbe mindig van 1-2 gép ami rossz valamiért vagy az egér rossz. Nem lehetsz sapkába mert az igazgató egyből rád szól. A tanárok hát az én tanárom idegbeteg, tavaly volt 1-2 hétig pihenőn ez miatt, elég szigorú és gec*re szarul tanít. Az info tanárom pl. fegyelmezni nem tud, és tanitani se. A tesi tanáromnál nem kell átöltözni, és tesizni se. Olyan hülyén van megoldva az órarend hogy van olyan nap amikor 3-4 osztály vna beosztva a terembe ezért 1-2 osztálynak vagy kondiba kell menni( inkább olyan hely, ahol csak ülsz ) vagy pingpongozni. Elég beképzelt emberek járnak ide. Nagyon buz* az igazgatóság. Én megbántam, hogy ide jelentkeztem elég volt 4 évet ide járni. Ha lehet a II. Rákóczi Ferenc közgazdasági iskolába jelentkezz, jobban fogsz járni.
2016. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem a biológia teremre gondolsz, hogy ott volt a patkány csontváz kiállítva?? :D

Jaaj.. nem bírtam ki nah..

Egy kérdésem is lenne közben. A sport vagy informatika része a jobb a sulinak. Melyiket javasolnád, ha már oda?

2017. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!