Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyűjtőbe kerülhetek jó tanuló...

Gyűjtőbe kerülhetek jó tanuló létemre? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

Megjelöltem a Dózsa György Gimnáziumot(15.ker, általános tagozat), Teleki Blanka Gimnáziumot (magyar média kommunikáció tagozat), és az Álmos Vezér Gimnáziumot...

Amint láttam, amiket megjelöltem, 30, vagy 17 embert vesznek fel egy tagozatra... 4.9-es tanuló vagyok, viszont a központim 48 pontos lett... Ezzel bárhova is felvesznek?? Már bánom hogy ezeket jelöltem meg... Mi lesz ha nem vesznek fel egyikbe sem a helyhiány miatt? :((



2016. márc. 3. 15:18
 1/10 anonim válasza:
86%
Az tény, h a központid nem lett jó, de az az átlag nagyot dob rajta! Telekibe fel kell venniük a másikat nem ismerem...Szóbeli hogy sikerült?
2016. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld pacsi. Egész jól, de nem maximális pontszám, úgy érzem. Hogy érted azt, hogy kötelességük felvenni?
2016. márc. 3. 17:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint hogy "fel kell"?
2016. márc. 3. 17:02
 4/10 anonim válasza:
Hát azért Telekibe ilyen átlaggal már felvesznek!:) Énis aggódom, h nem vesznek fel sehova, de bízok a legjobbakban! :D
2016. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Barbi ne aggodj a dozsa meg lesz ne izzgulj!
2016. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Az a baj h a telekibe is mint mashol pontok alapjan dontenek.. utolso ki vagy?xdd gobdolok vkire de nem biztos xd
2016. márc. 5. 18:41
 7/10 anonim válasza:
Szia :) na hova mész?? én dózsába
2016. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia... Álmos..:) Gratulálok!
2016. ápr. 23. 18:49
 9/10 anonim válasza:
Gratulálok :D köszi
2016. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Nem ismersz olyat aki a Dózsaba jön? (Nyelvielőkészítős osztályba )
2016. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!