Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek így a Kőbányai...

Bekerülhetek így a Kőbányai Szent László Gimi emelt angol szakára?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van már, de én tényleg annyira be szeretnék kerülni, egyszerűen imádom az egész sulit - a diákokat, a tanárokat, az épületet, meg ah, mindent, és tudni szeretném mihez viszonyítsam magam. Szóval az írásbelim 81 pontos lett, a hozott pontszámom a max. Így 70,5 pontom lett a László kiszámítási képlete szerint. Viszont a szóbelim nem tudom mennyire számít jónak, a szövegről nagyjából tudtam beszélni, de nem ment annyira, mikor szófajokat kérdeztek a szövegből, pl. nem tudtam mondani 3 "pronouns"-t. Meg azt is elrontottam először, hogy egy mondatot más igeidőbe raktam, mint kellett volna, de utána kijavítottam. A képről beszélés, meg a tétel nagyon jól ment szerintem. Nem tudom ez így mennyire számít jónak. Azoknak, akik most voltak, vagy már bekerültek: nektek hogy ment? Azt hallottam, hogy ebben az évben még nagyobb volt a túljelentkezés, mint szokott. Előre is köszi a válaszokat!

2016. márc. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Húú, hát ilyen szóbelivel ez kétesélyes :( A túljelentkezésről nem tudok mit mondani.

Ha kijött az ideiglenes, mindenképpen írj, hogy állsz, mert az előző éves statisztikák alapján több infót lehet majd mondani :)

2016. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem biztos bekerülsz!;)))

By:Kacsa

2016. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 40. helyen vagyok. Bekerülhetek?
2016. márc. 9. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:

40. helyről szerintem bekerülhetsz.


Az oktatás.hu-n meg tudod nézni, hogy az elmúlt két évben hanyadik helyről került be az utolsó.


Így kell keresni: köznevelés/intezmenykereső/intézmények a számok tükrében...

2016. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon köszi :)
2016. márc. 9. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

2 éve angolra 103., tavaly 78. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban :)

Úgyhogy igen, fel fognak venni téged, gratulálok!

2016. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársak leszüüüüünk:'D :)
2016. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Felvettek!!! :) Jaj, de örülök

#7 Ú, de jó, ha van kedved, írhatsz privátban!

2016. ápr. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!