Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színtévesztő vagyok. Lehetek...

Színtévesztő vagyok. Lehetek orvos?

Figyelt kérdés
Azt mondja valaki, hogy nem kizáró ok. Valaki meg azt, hogy nem lehet.

2016. márc. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgálják, nem kizáró ok.
2016. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha eltitkolod,akkor igen. Olyanról is hallottam,akinek nincs is meg az összes ujja és úgy végezte el, persze vizsgákon mindig hosszú ujjútvett fel és eltakarta :D
2016. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2016. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel akkor lesz gond mikor egy szerven egy elváltozást kéne észre venni, aminek például a színe halvány vörös, miközben a szerv színe nem az. Szerintem probléma, de te tudod, ha az általános orvosit megcsinálod, otána nem sebésznek mész max :D
2016. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egyébként traumatológus, sürgősségis vagy aneszteziológus szeretnék lenni. Ezekben hátrány??
2016. márc. 7. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki orvosnak tanul, régóta ismerem, mikor 4 éve elkezdte traumatológus akart lenni és a bőrgyógyászokat lehordta mindennek, most azt mondta nem birná a traumatológiát, hanem bőrgyógyász lesz, tehát ami a terved nem biztos arra fogsz szakosodni ! ez közbe derül ki !
2016. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? Mi van a traumatológiával??
2016. márc. 8. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, csak azt akarta mondani, hogy egyetemen változhat az, hogy mi érdekel.
2016. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!