Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2016. május 21. -ei nyelvviz...

A 2016. május 21. -ei nyelvvizsga még beleszámítható a felvételibe?

Figyelt kérdés
Mesterképzésre jelentkeztem, de még nincs nyelvvizsgám (így diplomám se), a dokumentumokat július 12.-éig lehet feltölteni, de a nyelvvizsga és diploma megléte már alighanem szükséges a májusban esedékes írásbeli, s a júniusi szóbeli vizsgához is, így nem vagyok benne biztos, hogy ezesetben is a július 12.-ei határidő érvényes-e.

2016. márc. 6. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem számítható bele a felvételibe, április 30-ig kell megtörténnie a nyelvvizsgának, csak akkor számít, mivel ekkor még garantált, hogy megérkezik a kiállított papír. Ha te május 21-én vizsgázol, az sem biztos, hogy kiállítják a nyelvvizsgádat időben ahhoz, hogy lediplomázz.
2016. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartottam..:/,köszi a gyors választ!
2016. márc. 6. 20:41
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a válasz nem egészen értem. A myelvvizsgaközpont tudja megmondani, mennyi idő alatt javítják ki, és mennyi idő után adnak igazolást a sikeres nyelvvizsgáról. Egy hónap alatt ki lehet javítani.
2016. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Meg még egy hónap amíg kiküldik, aztán majd csak akkor vihetem be a TO-ra, ahol a diplomámat azonnal gondolom nem adják még ki, szóval legalább 2 hónapos procedúra ez.. szóval tényleg bőven kicsúsznék már a július 12.-ei határidőből, pláne ha még korábban is kellenének ezek az okmányok, tekintve, hogy a felvételi vizsgába beszámítják és nélkülük elvileg felvételizni se igen lehet mesterre..
2016. márc. 6. 20:53
 5/27 anonim ***** válasza:
3: A felvi-ről származik az adat, hogy április 30-ig lehet nyelvvizsgázni, azt fogadják el.
2016. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Oklevél igazolásról még nem hallottál?
2016. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mármint a nyelvvizsgáról?
2016. márc. 6. 21:01
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit a felvi.hu- írnak, az nekem inkább tűnik tanácsnak, javaslatnak, mint szabálynak. Az logikus, hogy két hónapos kiadási határidőnél ehhez kell tartanunk magunkat, de ha egyszer a nyelvvizsgaközpont egy hónapra igéri a javítást, ami után már igazolást is kiadnak, hülyeség volna az OH részéről, ha nem fogadnák el a dokumentumpótlást.
2016. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te írtad, hogy mennyi idő, amíg kiállítják a diplomát. Nálunk az úgy volt, hogy ha megcolt a záróvizsga, a nyelvvizsgával se volt gond, dobtam egy e-mailt a TO-ra, és átvehettem egy igazolást arról, hogy van diplomám ilyen számon, csak még nem készült el, aztán vihettem azt akár állásinterjúra is.
2016. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen, csak az igazolást nem fogadják el a felvételinél. Kész papírok kellenek oda.
2016. márc. 6. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!