Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi ANK gimnáziumról vélemén...

Pécsi ANK gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Most szeretnék átmenni az ANK-ba.

9.-es vagyok,a Széchenyiben,humánon,de nagyon nem szeretem.

Túl nehéznek találom,mert egy-két tanárnak olyan elvárásai vannak,hogy az előző évi jegyeimet teljesen lerontottam miatta. (Világéletemben 4-5-ös tanuló voltam..) és nincs egy hétköznapi stílusom sem... Illetve piercingem,egy látványosan nagy fültagítóm van és színes feltűnő hajam.

Ezek ott zavaróak?

Mennyire nehéz a suli?

Nagyon megköszönném ha esetleg valaki írna aki oda jár😫😫😫

16/L



2016. márc. 7. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A színes haj, nagy tágeszek, esetleg testékszerek-tetoválások a középiskolai tanárokból általában ellenszenvet váltanak ki. Tudod, a tanárok más korosztály, más életvitel. Persze ezt is embere válogatja.

Velem is hasonló volt középsuliban. Fiú létemre hosszú haj, testékszerek... volt aki pikkelt rám csak ezek miatt. Viszont a tudásom elismerték.

Sokakat ezzel bélyegeznek meg. Miért? Mert más a szemléletük, más a világnézetük. Ráadásul humánon...

A tanárok és elvárásaik mindenhol mások, mégis ugyan azon az alapon nyugszanak.

Sajnos a politikusok túlságosan belekeverték a sz*rt a tanrendbe. Ezáltal nehezebb lett, sok tantárgy esetében kivitelezhetetlen. Erre még rájön a bizonyos tanárok szigora.... így nehéz.

A külső stílust lehet, hogy elítélik, de ha ilyen intelligens vagy, akkor ne humán szakon tanulj, hanem inkább szakosítottan.

Sajnos jó pár éve nem jártam Pécsett, ráadásul nem ismerem a sulikat sem. Én így általánosan írtam le a dolgokat.

Amúgy a jegyek lerontása a 8. és a 9. osztály között általánosságban véve normális. Más az általános és más a középoktatás. Aki mind a kettőben színjeles, az fősulin vagy egyetemen ugyan úgy bugdácsolhat.


Remélem azért kicsit segítettem.

Esetleg még a tanároktól tudsz segítséget kérni. Ha te kérsz, nekik kötelező adniuk. ;) Fel a fejjel!

2016. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik az ANK ?

Közgazdasági ?

2016. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!