Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium vagy...

Szent László Gimnázium vagy Madách Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés

SZLG olasz és MIG haladó angol, kezdő olasz között kellene döntenem...

Mindkét suli előnyei/hátrányai érdekelnének.


2016. márc. 7. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik nyelv a cel. A SZLGben ertelemszeruen az olaszon van a hangsuly, hisz nehany tantargyat is olaszul fogsz tanulni, de ugy hallottam, hogy ott a masodik nyelv hatterbe szorul. A Madachban (4 vagy 5 eves tagozat erdekel?) az angolra specializalodnak, de biztos vagyok benne hogy olaszbol is le lehet tenni egy kozepfokut par ev utan. A SZLG inkabb real, mig a madach inkabb human iranyu. Mindkettoben kituno a hangulat es a kozosseg. Az oktatas szinvonala szinten. SZLGben talan tobb program van. A ket iskola messze helyezkedik el egymastol, szoval az is fontos, hogy neked melyik van kozelebb. A fo kerdes ezen kivul az hogy melyik nyelv erdekel jobban.
2016. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köszi a választ.

Az olasz érdekel jobban :)

2016. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegul melyiket valasztottad? :)
2016. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettőbe jól sikerült a felvételi, sokat gondolkodtam, de végül a SZLG olasz mellett döntöttem.
2016. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!