Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bornemissza Péter Gimnáziumról...

Bornemissza Péter Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen az érdekel, hogy ha oda jár a srác , akkor mennyire befolyásoló tényező a HIT Gyülekezete ? Ha a szülők nem HIT Gyül. tagok, akkor az gond? továbbá az érdekelne mennyire terheli meg anyagilag a szülőket az iskola?


Fontos lenne, köszi előre is a válaszokat.



2016. márc. 11. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha nem hit gyülisek a szülők, az iskola nagyon liberális, elfogadó :)

A tandíj mennyiségérőlnem tudok nyilatkozni

2016. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, én oda jártam. Anyukám gyülekezeti tag, apukám nem és én sem (soha nem kérdezték ott tőlem, hogy keresztény vagyok-e, én meg nem híreszteltem, hogy nem vagyok az, szóval lehet azért vettek fel, mert nem tudták, hogy nem vagyok hívő, ki tudja). Én inkább olyan esetekről tudok a felvettek között, hogy a szülő(k) nem keresztények, de a gyerek igen, vagy fordítva, a keresztény szülők berakták a pogány gyereküket, hátha megtér (persze akik nem keresztények ezt ott nem nagyon hangoztatják, mert van, hogy rászállnak az emberre a tanárok emiatt). De olyan, hogy se a gyerek se a szülő nem gyülekezeti tag nem szokott előfordulni, vagy rettenetesen ritka (legalábbis én még nem hallottam ilyenről). Amúgy ha nem keresztényként nem zavarnak a reggeli imák és a biblia órák, meg az, hogy a szent fazék diákok a hátad mögött pletykálnak, mert nem vagy olyan istenhívő, mint ők, akkor csak ajánlani tudom, mert különben nagyon jó iskola, a legtöbb tanár nagyon jó, a közösség is kellemes úgy nagy általánosságban (elég értelmiségi közeg, itt nem az ember sminkje meg műkörme alapján ítélik meg az embert, hanem a személyiséget és az intelligenciát nézik). Egyébként nagyon jól fel van szerelve az intézmény, az épület és a termek ultra modernek, és a nyelvi oktatás nagyon erős.
2016. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként ha oda jársz nem kötelező a Hit Gyülekezete istentiszteleteire is járni, a tandíj ha jól emlékszem negyed vagy fél évente 10000 forint körül volt, amiből a felszereléseket és felújításokat fedezik. Előző voltam
2016. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!