Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet tudni valamit hogy kik...

Lehet tudni valamit hogy kik és mely tagozatoknál lesznek osztályfőnőkök a Budai Középiskolában a leendő 9. es osztályoknál?

Figyelt kérdés
Esetleg aki oda jár nem tudja véletlenül hogy ez eldőlt e vagy egyáltalán volt e szó róla? Vagy ha be telefonálok akkor elmondják?

2016. márc. 12. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Fuuu ez engem is nagyon erdekelne:))

Melyik tagozatra mesz?

2016. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én temtudra megyek.:)) Örülök hogy jelenleg felvettek 6.ként.:) És te?^^
2016. márc. 12. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én spanyol nyekre:)
2016. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En a budaiba jarok jelenleg 9.-es vagyok. Sajnos ez az osztalyfonokos dolog csak a szuloi ertekezleten derul ki amikor mar lehet tudni hogy kit vettek fel vegleg. Olyankor altalaban ki szoktak rakni a folyosora egy lapot is amire az osztaly nevsora van kiirva es azalapjan meg is tudjatok egymast talalni. De a szuloin mar lehet tudni kik lesznek az ofok. Addig meg meg ha tudnatok is mit ernetek vele?😂
2016. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kinyomoznám hogy jó e, és ha nem lecseréltetem:D mivel vannak ismerőseim ezért tudják ki milyen és tudnának segíteni.💁🏻 Esetleg gólyatáborról még tudnál mesélni?:))
2016. márc. 29. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyébként ha kiderül kit kaptok azon már nem lehet módosítani

Én a gólyatábort nagyon élveztem tényleg egy nagyon jó élmény volt. Szerintem ha teheted akkor ne hagyd ki!

2016. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!