Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi jegyzék alapján van...

Felvételi jegyzék alapján van esélyem? Infó lent!

Figyelt kérdés
A Győri Krúdy középiskola magyar-angol kéttannyelvű szakán az ideiglenes felvételi jegyzékben 66. helyen állok. Oda 30 főt vesznek fel. Szerintetek van esélyem? Utóbbi években hányadik helyig kerültek be?

2016. márc. 13. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem van, attól függ, mennyien jelölték első helyen

én 55. voltam annó középsuliban, 15-öt vettek fel, és felvettek!

2016. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azta! Gratula. Remélem sikerül nekem is bejutnom.
2016. márc. 13. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
van esély, bár azért necces
2016. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert sajna elég jó suli, de azért állítólag szoktak kiesni egy jó páran, hát remélem meglesz.
2016. márc. 13. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, kiesnek sokan, mert akik jobb gimikbe mennek, azok van, hogy mentőnek jelölik a Krúdyt, pedig azért az is elég jó suli :)

Szerintem valószínűleg be fogsz jutni, mi szurkolunk :D

2016. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi éveket meg nem tudom megmondani, mert központosították a szakképzést, és már nem mutatja az intézménykereső, hanem "egy iskolának" veszi mondjuk Győr összes közgazdasági szakközépiskoláját meg ilyesmi.
2016. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy drukkoltok, nagyon jófejek vagytok :D köszi a választ nagyon reménykedek. Nem is értem, hogy lehet a Krúdy-t "mentőnek" jelölni.
2016. márc. 13. 17:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Felvettek a kéttannyelvűre <3 :D
2016. máj. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!