Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimi jobb : a pécsi...

Melyik gimi jobb : a pécsi Babits, vagy a pécsi Nagy Lajos? ( Mindkét helyen általános szak )

Figyelt kérdés
Mindket gimibe felvettek , azonban nem tudok dönteni , hogy hova menjek,ugyanis lehet meg valtoztatni a sorrenden. Mindket gimibe az altalanos tantervu osztalyba vettek fel. A Babitscsal az a problema szamomra,hogy ki kell a varos masik vegere utazni,viszont itt az a jó , hogy nincs hittan,talán nincs olyan egyházi szigor,mint a Nagy Lajosban . A Lajos mellett pedig az az érv szól,hogy jó a közösség ( jobb mint a Babitsba szerintem ) , ami nálam a legfontosabb . És itt jó programok vannak. Nem tudok dönteni, légyszi , akinrk tapasztalata van ezen a t3ren , es ismeri ezeket a gimiket,netan ide jart , az segitsen legyszives , mert nehany napig lehet valtoztatni a sorrenden.(nem irom le , hogy melyiket jeloltem elsonek )

2016. márc. 15. 08:30
 1/3 anonim válasza:
Én a Nagy Lajost javaslom. Persze hittanos de azt megéri elviselni mert ott tényleg eszméletlen a közösség. Jó értelemben..;) nekem 3 barátnom van a Nagy Lajosban és mindegyik imádja. ^^ a Babits színvonala se túl jó Sztm..
2016. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi,megnyugtattal h jol dontottem,mert a Nagy Lajost jeloltem elsonek
2016. márc. 15. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy Lajosba járok, és ne!!!

A mostani kilencedikes osztályok semmit nem érnek, én is elhúzok jövőre.

A legtöbb osztályban nincs közösség, kibeszélések vannak, mert kis elkényeztetett csitri az összes. Az én osztályomban semmi összetartás nincs, mindenki utálja a másikat de a szemébe jópofizik. Nehééz iskola, ha arra vágysz, hogy alig legyél otthon, és semmibe vegyenek a tanáraid, illetve pofára osztályozzanak, akkor menj/gyere, de ha nem vagy nagy hívő akinek annyira fontos lenne, inkább ne cseszd el ezt a 4 évedet.

Álszent iskola, a "hithűség, tisztesség, minőség", ami valamiféle mottója az iskolának, nem létező dolog ott.

2016. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!