Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jővőre a Porpáczy Aladár...

Jővőre a Porpáczy Aladár Középiskolába fogok járni és koleszos leszek. Nos az lenne a kerdésem hogy milyen tapasztalataitok vannak a sulival és a koleszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen a közzöség ?

Milyenek a tanárok?

Milyen a kolesz?

válaszokat előre is köszönöm



2016. márc. 15. 17:26
 1/3 anonim válasza:

Szia.En koleszos vagyok,most kezdtem,hat annyit rola h a kicsikkel meg nem annyira jo fejek,persze vannak koztunk nagyon aranyosak ,szemelyfuggo..A koli elet nem egy leanyalom..a kaja az nem jo es meg ha az elejen finnyaskodsz ugy is megszokod (en is igy voltam :D)Az elejen nagyon rossz volt mert honvagyam volt rendesen,mara mar csak vasarnap estenkent :D Ha nulladikos leszel akkor a tanarok hat..az osztalyfonokot imadni fogjatok es hat vannak jo meg kevesbe jo fej tanarok,majd ugyis meglatod..Remelem segitettem valamennyit.

Jovore talizunk,udv:Hanna

2016. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kolesz ingyen van?
2016. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kaukciot kell fizetni:5000ft-t,de tovabbi koltseg nincs
2016. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!