Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Magyarországon általában meddig kötelező informatikát tanulni?

Most 7.-es vagyok, és annyira nem megy az informatika, hogy az már nevetséges. Az ország egyik legjobb iskolájába járok matek szakra, minden megy is pöpecül, de ez az informatika teljesen kifog rajtam. A programozás legelején elvesztettem a fonalat, a tanár meg ráadásul hülyén tanít.Legszívesebben most rögtön abbahagynám, ha lehetne. Meg szerintem felesleges is, mert orvos szeretnék lenni, az adminisztrációkhoz pedig azért nem kell tudni játékot programozni... Meddig kell hát tanulni? 10.-ben már megszabadulhatok a rémálmoktól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: informatika, tanár, tananyag, programozás, matematika, osztály, gimnázium

2016. márc. 15. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok

Iskola válogatja

Nekem pl nekem 9-10.-ben is kellett még infót tanulni utána 11-12-ben nem kellett mert az szakma volt most újra 11.-es vagyok érettségi miatt és most megint van infóm.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. márc. 15. 19:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Neheheeee miééért?! :'( Azért köszi a választ. :)

# 2/5Időpont 2016. márc. 15. 20:39 Privát üzenet
Tom Benko nevű felhasználó válasza:

Nem elég ideig és nagyon nem jól.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. márc. 17. 23:05 Privát üzenet
Szki-ban biztos nem kell sokáig

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2016. ápr. 3. 13:52 Privát üzenet
Hogy akarsz orvosira menni ha kifog rajtad a 7.-es informatika? Nem mindenkinek megy minden elsőre, néha önálló készülésre is szükség van. Szerintem rosszul állsz hozzá. Az informatikatudás egyre értékesebb, én a helyedben nem hanyagolnám el.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. ápr. 3. 14:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor szűnt meg Magyarországon a kötelező orosz nyelv tanítása?
Magyarországon van olyan iskola ahol nem csak a lányoknak kötelezö a matrózblúz hanem fiúknak is?
Meddig volt kötelező Magyarországon oroszt tanulni? Gimiben lehetett angolt tanulni?
Hány ember válna munkanélkülivé Magyarországon, ha többé nem lenne kötelező irodalomból, történelemből, egyéb büfés tantárgyból érettségizni vagy ezeket tanulni?
Kérdésem a következő: Magyarországon, hogy lehetek katona? Kötelező iskolát rá elvégezni vagy lehet jelentkezni nélküle is?
Sok olyan iskola van még Magyarországon, ahol kötelező az egyenruha és a latin nyelv tanulása?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!