Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon általában...

Magyarországon általában meddig kötelező informatikát tanulni?

Figyelt kérdés
Most 7.-es vagyok, és annyira nem megy az informatika, hogy az már nevetséges. Az ország egyik legjobb iskolájába járok matek szakra, minden megy is pöpecül, de ez az informatika teljesen kifog rajtam. A programozás legelején elvesztettem a fonalat, a tanár meg ráadásul hülyén tanít.Legszívesebben most rögtön abbahagynám, ha lehetne. Meg szerintem felesleges is, mert orvos szeretnék lenni, az adminisztrációkhoz pedig azért nem kell tudni játékot programozni... Meddig kell hát tanulni? 10.-ben már megszabadulhatok a rémálmoktól?

2016. márc. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Iskola válogatja

Nekem pl nekem 9-10.-ben is kellett még infót tanulni utána 11-12-ben nem kellett mert az szakma volt most újra 11.-es vagyok érettségi miatt és most megint van infóm.

2016. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neheheeee miééért?! :'( Azért köszi a választ. :)
2016. márc. 15. 20:39
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem elég ideig és nagyon nem jól.
2016. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szki-ban biztos nem kell sokáig
2016. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz orvosira menni ha kifog rajtad a 7.-es informatika? Nem mindenkinek megy minden elsőre, néha önálló készülésre is szükség van. Szerintem rosszul állsz hozzá. Az informatikatudás egyre értékesebb, én a helyedben nem hanyagolnám el.
2016. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!