Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Dunakeszi Radnóti...

Milyen a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumban a közösség?

Figyelt kérdés

Az iskoláról gyakorlatilag mindenütt azt olvastam, hogy erős és nagyon jó az oktatás. Milyen a gólyatábor, általában miket csinálnak ott? Valahol azt olvastam, hogy már a gimnáziumok gólyatáborában is megy a cigi meg az energiaital, ez itt is így van? Valamint az osztályközösség és úgy általában milyen a közösség az iskolán belül?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2016. márc. 18. 18:38
 1/2 anonim válasza:

A közösség nagyon jó, mindenki megtalálja a maga helyét :)


Egy 35-35pontos központival és egy 4,7es átlaggal már van esélyed körülbelül :)


A gólyatáborban nincs se cigi, se pia. Jó emberre találtál, mert GT szervező vagyok. Hogy mi szokott lenni nálunk? 3 nap móka, kacagás ;) :D De viccen kívül, tényleg élvezni szokta mindenki.

Illetve év elején, szept. végén van egy hét/3nap gólyanapoknak, aminek a legvégét egy gólyabállal zárunk ;)

Nagyon jó szokott lenni!


Az oktatás tényleg nagyon jó (pl.: 1 nyelvvizsga tuti, 2 nyelvvizsga nagy valószínűséggel megszerezhető itt az érettségiig) és már kilencediktől (nem nulladiktól, kilencediktől!) lehet fakultációt választani, ha tudod, miből szeretnél emelt érettségit tenni (így sokkal eredményesebben fel lehet készülni).


Gyere, szeretettel várunk ;)

2016. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :-)
2016. ápr. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!