Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fog a Lónyay Református...

Ki fog a Lónyay Református Gimibe járni 2016 őszén? (Budapesten)

Figyelt kérdés
én a nyelvi tagozatra megyek.Ki megy még oda?

2016. márc. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, de én már ötödik óta ide járok :)
2016. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én a nyelvi osztályba vagyok, de jövőre megyek bio-kémiára! Az a tapasztalatom az osztályról, hogy nem bírnak viselkedni! Minden tanárt kikezdünk,nem bírnak velünk! A 4 év alatt 3 ofőnk volt.A legjobb tanárokat kaptuk idén pl.: töri aki jövőre le akar adni minket,mert egyesek faszok! Ha abba az osztályba bekerülsz, akkor első nap után szabadulni akarsz! Idén 3 új osztálytárs jött, akit addig csesztettek,hogy már mindenkitől fél! Sok retardált van, de azért vannak jó fejek is! A tanulás szempontjából jó sulit választottál, mert van nálunk nagyon jó nyelvi tanárok! Csak ajánlani tudom! :)
2016. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szi! Én a matek-fizika szakra megyek:)
2016. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Privátba írok aki oda fog járni!!!
2016. máj. 24. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
En matek - fizikara fogok jarni iden osztol :) Szivesen ismerkednek igy neten is akar egy ket emberrel, hatha osztalytarsak leszunk XD
2016. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!