Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemes Nagy Ágnes művészeti...

A Nemes Nagy Ágnes művészeti szakközépiskolába át lehet iratkozni?

Figyelt kérdés

Színész szeretnék lenni, de ez most jött. Viszont sajnos már tizedikes vagyok, és nem tudom, hogy át lehet-e iratkozni még pl a nemesbe, mert ugye az szakközép, és od nehéz becsatlakozni. Szerintetek?

Esetleg más ezzel foglalkozó iskola?



2016. márc. 20. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, bárhova át lehet iratkozni :) Csak fel kéne zárkóznod. Mondom a pontokat:


1.) Hívd fel az igazgatót.

a.) Azt mondják, nincs hely az iskolában. Ezesetben nem tudsz semmit sem csinálni, keresni kell egy másik sulit, ami esetleg még tetszhet :/

b.) Azt mondják, van hely. Ekkor továbbléphetsz a 3. pontra

3.) Kértek, szülőkkel együtt időpontot az igazgatóhoz, akivel megbeszélitek az átvételedet. Valószínűleg mondani fogja, hogy megnézi a jegyeidet, lehet (sőt, szerintem gimiből szakközépbe biztos), hogy fog kelleni átvételi/különbözeti vizsga is. De ezt csak az igazgató tudja megmondani

4.) Vizsgázz le, és már járhatsz is a Nemesbe :)

2016. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fúú köszi. Igazából már volt egy átiratkozásom, csak az nagyon elhamarkodott volt, nem jó döntés... Ráadásul az iskola ahova átiratkoztam... hát, nem éppen nekem való. Viszont most tényleg biztosra akarok menni, szóval végigtelefonálom az összes budapesti gimit XD egyébként te oda jársz? Ha írok privátban, esetleg tudnál róla mesélni egy kicsit?
2016. márc. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!