Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME International School-ról...

BME International School-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ebbe a gimibe szeretnék járni, nagyon húz felé a szívem, megerősítés kéne, tehát a személyes véleményeiteket várom. Az anyagiak nem jelentenek gondot. Köszi! :)

2016. márc. 22. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még ősszel jártam ott egy barátnőmmel és... Belül zsúfolt, keskeny és nagyon magas. Az ott tanulók több mint fele kínai volt, a maradék meg azt sem tudta hol van. A titkárnő meg a portás rosszindulatú, de a tanárok szimpatikusak voltak. A termeknek meg olyan erős színe volt hogy epilepsziás rohamot kaptam... Mindenesetre sok sikert:))👍🏻
2016. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem és felvettek 9.-be :) Igaz én nem oda megyek :) Egyébként gyerekek szuper aranyosak és közvetlenek bár az igaz, hogy az iskola 80% ázsiai. Osztálytermek nagyon szépek, tanárok kedvesek szimpatikusak (különböző akcentussal beszélnek, így a létező összeset meg fogod tanulni :DD), az előzővel nem értek egyet, hiszen a titkárnő nagyon kedves, és segítőkész :)) Úgy gondolom jó válsztás, viszont ellene szól, hogy ismerősöm oda jár és nagyon kicsi az ismerettségi köre, értsd úgy, hogy nincs egy biztos baráti társasága, és nem azért, mert nem próbálkozik, egyszerűen nincs annyi gyerek. Igaz fontos kapcsolatokat alakíthatsz ki, hiszen különbözű nemzetiségű embereket ismerhetsz meg :)
2016. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!