Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett a a Baár-madas...

Ki jelentkezett a a Baár-madas reformatus gimnaziumba? Kerlek irjatok.

Figyelt kérdés
Hanyadiknak jeloltetek meg es hanyadik helyen vagytok az ideiglenes listan??

2016. márc. 25. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én oda járok, ha ezzel tudok segíteni...
2016. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hányadikos vagy?
2016. márc. 29. 09:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Kilencedikes, idén jöttem
2016. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem tudsz valaki olyat aki ide jelentkezett mert en mar tuti hogy oda megyek jövöre?
2016. márc. 29. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok, ráadásul most iskolaváltásra készülök... Nem akarlak beparáztatni, én is ismerősök nélkül kerültem ide, de a legnagyobb probléma az volt, hogy már a gólyatábor előtt meg volt a véleményem a suliról, nem szabadott volna olyan helyre mennem, ahova eleve nem akartam...

Ha nem zavar a vallásos oktatás, nyugodt környezetre és pletykamentes életre vágysz, jól választottál, és ne félj, nem fogsz barátok nélkül maradni, sokan mennek úgy oda, hogy eleve senkit sem ismernek. :)

2016. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor mért azt jelolted elsonek??
2016. márc. 30. 08:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak jelöltem, csak nem vettek fel máshova
2016. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én oda jutottam be. Melyik osztály? Én C-s leszek.
2016. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha D-s leszel, akkor nagyon jó fej lesz az ofőd, ha ráadásul még katolikus vagy, akkor megvan rá az esély, hogy megkapd a legjobb hittantanárt. A református hittantanárok szerintem túlságosan vaskalaposak.
2016. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia ds leszek és katolikus
2016. júl. 9. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!