Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes Főiskola vs MIT?...

Gábor Dénes Főiskola vs MIT? alcím: Milyen a GDF gazdaságinformatikus távoktatás szakja?

Figyelt kérdés

Jártam a Corvinus azonos nevű szakjára (nem végeztem el). Nos az űbergagyi volt, nem akarok senkit megbántani csak a véleményem mondom!


A GDF renovéja enyhény szólva sz@r de azért érdekelne egyéni tapasztalat; főleg az oktatás minősége tekintetében, mennyire gyakorlati és használható?



2016. márc. 26. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért volt szar a corvinusos gazdinfo?


Amennyiben az MIT alatt a Massachusetts Institute of Technology-t érted, akkor nem is lehet kérdés. Olyan az összehasnonlítás, mintha Messit hasonlítanánk egy NB2-es focistához.

2016. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj! A MIT mellé egy smiley-t kellett volna tenni :) Csak vicc. A GDF képzés felől érdeklődtem volna... A Corvinus a valóságtól elszakadt vmi volt, az informatikai része minősíthetlen. De én levelezőre jártam...
2016. márc. 26. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert van differencia 2 hely között is. Most nem mindegy hogy Corvinus vagy pl SZTE. Mivel a Corvinus GTK-s iskola főképp, ott a gazdasági a hangsúlyosabb a gazdinfón. DE mondjuk pl az SZTE meg infóban erősebb, így ott az a fő. Ha a kurzusokat is megnézed akkor jól kivehető ez is. Kb ha arányokat nézném akkor Corvinuson mondjuk 70% gazd és 30% infó, SZTE-n meg pont fordítva van. Tehát a Corvinus se szar, csak ők másra mennek rá.

Egyébként a GDF az egyik legócskább felsőoktatási intézmény hazánkban. Nem értem miért akar valaki oda menni...

2016. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!