Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten szeretnék tanulni....

Budapesten szeretnék tanulni. Eddig közgazdasági szakközépiskolába jártam és közgáz suliba is mennék legszívesebben. Azt tudom hogy van a II. Rákóczi Ferenc ami nem is elit de nem is rossz. Milyen közgazdasági középsulik vannak még ezeken kívül?

Figyelt kérdés
Valami normális kollégium van esetleg? Nincs különösebben olyan nagy igényeim de azért legyen meg egy minimális szint. Környék is számít valamennyire szóval lehetőleg ne a 8. ker. -ben legyen ;D
2010. ápr. 4. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szász Ferenc. 8.kerületben van, de a Stadionoknál, szóval nem a lepukkant részen.
2010. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne fikázd a 8.kerületet,mert nem olyan rossz az..képz. ott van egy klinika,ami nagyon ismert és jó klinika.Úgyhogy a 8.kerületről ennyit.Ja és nem ott élek.Csak ott születtem-ÉS NEM SZÉGYENLEM!!
2010. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak kb. mindenhol azt hallom hogy 8. ker. a nagy gettó. Készült már róla 1-2 film is, sokan mesélik a rossz élményeiket és mivel nem élek ott ezért csak úgy tudom elképzelni ahogy látom.
2010. ápr. 6. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:

9.kerületben Teleki Blanka KSZKI,Szent István KSZKI.

(ennek van kolija is)

én a Leövey KSZKI-ba járok (8.kerület)és ha már ott tartunk,hogy 8.kerület de nagy gettó...hát vannak olyan részei,de menj ki Erzsébetre ott aztán látni érdekes dolgokat.

2010. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. Nem akarok nagyon bele menni ebbe, de mondom hogy soha nem is éltem a 8. ker.ben és mivel mindenhol azt hallom hogy rossz környék a 8. ker. ezért nem tudom máshogy elképzelni persze nem arra gondolok hogy lelőnek az utcán... gondolom annak is van olyan része ami jó környéknek számít...
2010. ápr. 7. 20:41
 7/8 anonim válasza:

a Rákóczi egy nagyon jól felszerelt, gazdag iskola, nagyon jó nyelvtanárokkal, akik jól tanítanak (én oda járok, és esküszöm, hogy egy deffektes tanárom sincs, ami nagy szó)

VISZONT undorító szerintem az egész suli, gyűlölök oda járni, egyszerűen azt sugározza, hogy mi kib*szottul tökéletesek vagyunk, tele van 40 kilós sznob lányokkal, akik rohadt jól néznek ki, de üres a fejük, és szintén sznob hímringyókkal


ha nem akarsz haverkodni mert nem vagy egy haverkodós típus, nem érdekel az ilyesmi, de szeretnél nyelvet vagy akármit tanulni, akkor menj a rákócziba

de ha hosszú évek után is vissza akarsz emlékezni az őrült gimnazista éveidre, közös piálásokra, minden ilyesmire, akkor (és ez nagyon fontos) kerüld el a rózsadomb környékét : D

nekem a nővérem a berzsenyi dániel gimnáziumba járt, neki nagyon tetszett, mondjuk ott azért kell tanulni, de nagyon jófej emberek járnak oda...

2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7/7 Időpont 2010-10-20 21:42


Te összekeverted a gimnáziumot a közgazdasági szakközéppel, ami helyileg is teljesen máshol található. ;)

2013. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!